Księgowa/ Księgowy, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plOmega Security sp. z o.o. - Księgowa/ Księgowy

Oferta archiwalna

Omega Security sp. z o.o.

Omega Ochrona Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą z zakresu ochrony osób i mienia. Działa na rynku ponad 25 lat, zaufało jej wiele cenionych na polskim rynku firm, przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej, W związku z rozwojem,poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowa/ Księgowy

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej rachunkowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (miedzy innymi CIT, VAT),
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Obsługa programów RAKS, PŁATNIK oraz MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,po okresie próbnym,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Omega Security Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.