Koordynator w biurze tłumaczeń - Project Manager, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPENTAD INVESTMENTS SA - Koordynator w biurze tłumaczeń - Project Manager

Oferta archiwalna

PENTAD INVESTMENTS SA

Biuro Tłumaczeń Kalinauskas należące do Grupy Pentad Investments SA działa na rynku od ponad 20 lat. Do grona naszych klientów należy wielu liderów swoich branż w Polsce oraz na całym świecie. Jesteśmy dostawcą szerokiego zakresu usług językowych i mamy okazję wspierać naszych klientów w realizacji wielu kluczowych dla nich projektów. Dbamy o jakość naszych usług i stale unowocześniamy narzędzia i systemy, dzięki którym nasza praca staje się jeszcze efektywniejsza. Rozszerzając działalność, zapraszamy do naszego zespołu nowych członków, ludzi myślących nieszablonowo i zdecydowanych, jednocześnie posiadających wiedzę i kompetencje, które pozwolą nam wspólnie zrealizować nasze cele.

Koordynator w biurze tłumaczeń - Project Manager

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Zarządzanie projektami tłumaczeniowymi, w tym:
  • Przyjmowanie zleceń od klientów
  • Sporządzanie wycen i ofert
  • Organizowanie pracy zespołu wykonawczego
  • Monitorowanie przebiegu realizacji projektów
  • Dbanie o jakość tłumaczeń
  • Wystawianie faktur i rozliczanie podwykonawców
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów i tłumaczy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku koordynatora w biurze tłumaczeń
  • znajomość oprogramowania CAT i programów do zarządzania tłumaczeniami
  • umiejętność zaawansowanego formatowania plików w MS Office
  • umiejętności redakcyjne;
  • dobra znajomość zasad stylistyki, gramatyki i interpunkcji bardzo dobra organizacja czasu,
  • zdolności organizacyjne i dokładność
  • umiejętności pracy zespołowej i współpracy z podwykonawcami
  • gotowość do nauki i szkoleń

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony, na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie, powiązane z osiąganymi wynikami
  • możliwość rozwoju i pakiet szkoleń
  • miłą atmosferę w pracy
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pentad Investments SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pentad Investments SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Grójeckiej 22/24 lok.32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.