Koordynator Sekcji Rozwiązań Internetowych, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plPlus - Koordynator Sekcji Rozwiązań Internetowych

Oferta archiwalna

Koordynator Sekcji Rozwiązań Internetowych

Miejsce pracy: Warszawa

Lokalizacja: mazowieckie

Numer ref.: W/ISSRI

​Rozpoczynamy nowy projekt transformacji biznesowej i technologicznej w naszej Grupie Cyfrowy Polsat. Zmiany dotyczą zarówno systemów IT, procedur, regulaminów, terminów jak i np. projektowania ofert czy kampanii marketingowych. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Koordynator Sekcji Rozwiązań Internetowych.

TWOJE ZADANIA

  • ​Planowanie i koordynowanie pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole programistów pasjonatów
  • Odpowiedzialność za architektoniczną i technologiczną stronę realizowanych zmian, w tym za ich jakość, niezawodność i zgodność z wymaganiami funkcjonalnymi i technologicznymi
  • Zarządzanie zespołem Programistów
  • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w obszarze rozwiązań systemów klasy eCommerce i Portali WWW.
  • Współpraca  z dostawcami w zakresie wdrażania nowych rozwiązań oraz rozwiązywania bieżących problemów.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w ramach prowadzonych projektów

NASZE OCZEKIWANIA

  • ​Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w zastosowaniu implementacji Continuous Delivery
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesu wytwórczego: analizy systemowej, architektury i projektowania rozwiązań, implementacji zmian, testowania, procesu wdrożeń, oraz z zakresu utrzymania systemów
  • Innowacyjność i umiejętność wykorzystania nowoczesnych technologii w realizowanych zadaniach
  • Znajomość zagadnień z obszarów programowania (Java, JEE, Angular2, JavaScript, JBoss, WAS), integracji systemów (WS, RMI) i relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle, Sybase)
  • Wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Rozwinięte zdolności wielowątkowego i analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy zespołu i własnej
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym sprawne porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY

  • ​Pracę w mocnym i energicznym zespole developerów – w grupie pasjonatów i entuzjastów programowania oraz nowych technologii
  • Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali i złożoności (w obszarach: Sprzedaż oraz Sprzedaży VOD i PPV, Portale WWW, Systemy WorkFlow)
  • Wytwarzanie oprogramowania z dużym naciskiem na Continuous Integration / Continuous Delivery w oparciu o narzędzia do zarządzania kodem, budowania wydań, monitorowania jakości (Jira, Stash, Confluence, Jenkins/Bamboo, ELK)

Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.