Koordynator projektów tłumaczeniowych (język włoski i angielski), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plSTAR L.S. Sp. z o.o. - Koordynator projektów tłumaczeniowych (język włoski i angielski)

Oferta archiwalna

STAR L.S. Sp. z o.o.

Firma STAR L.S. Spółka z o.o. jest polską filią koncernu STAR Group, działającego na rynku od 1984 roku. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i lokalizacji.

Koordynator projektów tłumaczeniowych (język włoski i angielski)

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Koordynowanie prac związanych z realizacją projektów tłumaczeniowych:
  • Planowanie, organizacja oraz monitorowanie procesów związanych z tłumaczeniami technicznymi,
  • Określanie optymalnych metod pracy zależnie od specyfiki zleceń,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • Weryfikacja projektów tłumaczeniowych.
Wszystkie te czynności są wykonywane z użyciem różnych narzędzi, w tym wielu programów informatycznych.

Wymagania

  • perfekcyjna znajomość języka polskiego (język ojczysty), doskonałe zdolności w zakresie redakcji tekstów,
  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego i angielskiego,
  • rzetelność i obowiązkowość,
  • umiejętność logicznego myślenia, systematyczność, dbałość o szczegóły,
  • odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności negocjacyjne, asertywność, komunikatywność,
  • łatwość w pokonywaniu barier komunikacyjnych wynikających z różnic kulturowych,
  • umiejętność wykonywania kilku zadań równocześnie oraz ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole w dynamicznych warunkach,
  • łatwość w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi,
  • znajomość narzędzi do tłumaczenia wspomaganego komputerowo będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, interesujące warunki finansowe + pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
  • możliwość pracy w renomowanej firmie
Pierwszy etap rekrutacji odbędzie się na podstawie tłumaczenia próbnego. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.