KONSTRUKTOR, Pruszków - oferta pracy - GoldenLine.plMAAN - KONSTRUKTOR

MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.  Ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi Klientami, wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Pruszków

Region: mazowieckie

Zadania:

  • Prace konstrukcyjne w zakresie projektowania sprzętu AGD (okapów kuchennych)
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji serwisowej (bazy serwisowej) produkowanych okapów
  • Tworzenie dokumentacji technologiczno – konstrukcyjnej.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologiczno - konstrukcyjnych
  • Wprowadzanie modyfikacji usprawniających produkcję oraz optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększenia jego efektywności
  • Uzupełnianie bazy danych systemu ERP

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Biegła znajomość programów CAD: Solid Works i AutoCAD
  • Znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • Doświadczenie przy projektowaniu elementów z blach
  • Mile widziana znajomość programu CDN XL / ERP XL
  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Kartę Multisport
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.