Konstruktor Elektryk, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plnewag - Konstruktor Elektryk

Jedna z największych polskich firm zajmujących się produkcją, modernizacją oraz naprawami taboru szynowego, z wieloletnim branżowym doświadczeniem, poszukuje kandydatek i kandydatów
na stanowisko:

Konstruktor Elektryk

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: Konstruktor Elektryk Kraków

Obowiązki:

  • tworzenie dokumentacji elektrycznej pojazdów – schematy ideowe i montażowe
  • weryfikacja oraz nadzór nad wdrażaniem wykonanej dokumentacji do produkcji
  • uczestniczenie w cyklu produkcyjnym oraz bieżąca weryfikacja wykonanych prac
  • weryfikacja dokumentacji technicznej firm zewnętrznych
  • analiza wymagań dotyczących projektów
  • optymalizacja rozwiązań projektowych
  • tworzenie instrukcji montażowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika
  • solidna wiedza z obszaru elektryki
  • bardzo dobra znajomość AutoCad
  • mile widziana znajomość oprogramowania SEE Electrical/ WS-CAD
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej
  • uprawnienia SEP E
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • kreatywność, samodzielność, sumienność
  • komunikatywność oraz zorientowanie na pracę w grupie
  • zdolność d pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do wypoczynku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • dofinansowanie do kart Multisport
  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • kursy językowe
  • system premiowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.