Konserwator urządzeń transportu bliskiego , Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plAgora - Konserwator urządzeń transportu bliskiego

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.

Konserwator urządzeń transportu bliskiego

Miejsce pracy: Wrocław

Numer ref.: KUTB/WROCLAW/07062016/1224

Obowiązki:

  • serwis, przegląd, naprawy wózków widłowych spalinowych i elektrycznych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek, awarii, problemów technicznych
  • praca z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • uprawniania 2 WJO (konserwator wózka widłowego)
  • prawo jazdy kat B.
  • znajomość technologii napraw
  • samodzielność w diagnozie i naprawach
  • mile widziene uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie (stosowne do kwalifikacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.