Kompletowanie zamówień - (13-23, 19-5) - dobre zarobki - ul. Zakładowa, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Kompletowanie zamówień - (13-23, 19-5) - dobre zarobki - ul. Zakładowa

Grupa Progres (nr cert. 5088) to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych.

Kompletowanie zamówień - (13-23, 19-5) - dobre zarobki - ul. Zakładowa

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Zadania:

- skanowanie artykułów,

- układanie artykułów na paletach,

- przygotowanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- gotowość do pracy w systemie 10-godzinnym,

- gotowość do pracy fizycznej,

- niekaralność.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę,

- wynagrodzenie na poziomie 2200-2300 zł netto/mies.

- dofinansowanie do karty OK System,

- chip na kanapki i napoje,

- pracę od zaraz.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.