Kierownik Przychodni, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plSPZOZMSWIA - Kierownik Przychodni

SP ZOZ MSWiA w Szczecinie jest dostawcą usług medycznych w regionie zachodniopomorskim. W swoich działaniach łączy wieloletnią praktykę, doświadczenie zawodowe oraz najnowsze osiągnięcia naukowe.

Jakość świadczonych usług jest przede wszystkim wynikiem sprawnie działającego zespołu ludzi.

Wiemy, że sukces Naszego Zakładu buduje Nasz Personel.

„Stawiamy na osoby szybko uczące się, rzetelne, komunikatywne oraz rozumiejące specyfikę pracy w branży medycznej”

Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na zastępstwo na stanowisku:

Kierownik Przychodni

Miejsce pracy: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Numer ref.: KPRZ/08/2017

 Zadania:

  • zapewnienie warunków organizacyjno-technicznych ds. funkcjonowania gabinetów Przychodni,
  • planowanie budżetu i opracowywanie planu zatrudnienia,
  • pozyskiwanie personelu medycznego zabezpieczającego udzielanie świadczeń zdrowotnych w Przychodni,
  • układanie harmonogramów pracy podległego personelu,
  • organizowanie szkoleń wewnątrzzakładowych,
  • współudział w planowaniu zaopatrzenia w leki, materiały i sprzęt medyczny.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w realizacji lub zarządzaniu ośrodkiem o charakterze komercyjnym,
  • osoba cechująca się uporem do osiągnięcia wyznaczonych celów i znaczną samodzielnością w podejmowanych działaniach i decyzjach,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji w sprzedaży usług,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysokie kompetencje komunikacyjne,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • umiejętność zarządzania zespołem w trudnych warunkach,
  • znajomość obsługi komputera - MS Office,
  • mile widziana znajomość branży medycznej,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane zarządzanie w ochronie zdrowia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej (umowa na zastępstwo),
  • możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności,
  • możliwość korzystania z pakietu Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów do Sekretariatu Dyrektora Zakładu ul. Jagiellońska 44 lub wysyłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym KPRZ/08/2017 na adres: rekrutacja@spzozmswia.szczecin.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest SP ZOZ MSWiA w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie, ul. Jagiellońska 44. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonych przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w SP ZOZ MSWiA w Szczecinie (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 101 poz. 926).

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, do przetwarzania danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji, proszę o wpisanie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SP ZOZ MSWiA w Szczecinie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.