Kierownik Oddziału, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plMandersloot Polska Transport Sp. z o.o. - Kierownik Oddziału

Oferta archiwalna

Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.

Firma Mandersloot, świadcząca usługi w obszarach: logistyka, transport, magazynowanie, szuka osoby na stanowisko:

Kierownik Oddziału

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:
  • sprawne funkcjonowanie oddziału firmy w Kajetanach pod Warszawą
  • realizację celów biznesowych
  • organizację pracy oddziału
  • rekrutację oraz zarządzanie potencjałem pracowników
  • motywowanie i budowanie zespołu
  • wdrażanie standardów firmy i optymalizację procesów

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • umiejętności przywódcze
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • zdolności analityczne
  • wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność podejmowania ważnych decyzji dotyczących zespołu
  • umiejętność koordynacji działań wieloosobowego zespołu
  • zdolność radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych oraz umiejętność skutecznego ich przezwyciężania
  • doświadczenie w branży mile widziane
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność
  • wsparcie kierownictwa i krótką linię decyzyjną
  • pełen proces szkolenia wdrożeniowego w oddziale pod Poznaniem

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.