Kierownik dziekanatu, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plŚląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach - Kierownik dziekanatu

Oferta archiwalna

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

SWSM - Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach jest jedną z pierwszych niepublicznych specjalistycznych medycznych szkół wyższych w Polsce posiadającą uprawnienia szkoły publicznej. Uczelnia powstała w 2008 roku i od tego czasu stale poszerza ofertę edukacyjną studiów medycznych na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim i podyplomowym oraz prowadzi liczne szkolenia i kursy. Misją Uczelni jest prowadzenie nowoczesnej praktycznej edukacji medycznej na kierunkach odpowiadających aktualnym trendom polskiego i europejskiego rynku pracy. Uczelnia prowadzi kształcenie na kierunkach: kosmetologia, dietetyka, gastronomia

Kierownik dziekanatu

Miasto: Katowice

Region: śląskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Organizowanie, kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu dziekanatu
  • Obsługa administracyjna wydziału
  • Dbałość o prawidłowe prowadzenie dokumentacji toku studiów
  • Współpraca z kadrą naukowo-dydaktyczną wydziału

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Staż pracy minimum 2 lata na stanowisku kierownika dziekanatu
  • Zdolności organizacyjne, pracy w zespole i pod presją czasu
  • Zdolność analitycznego myślenia, ustalania procesów obiegu informacji, ustalania priorytetów oraz dokładność i komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentów
  • Biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, programów dziekanatowych oraz systemu Polon
  • Kultura osobista, zdolność do nieszablonowego myślenia, pozytywne nastawienie
  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy) Mile widziana
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów dziekanatowych

Oferujemy

Warunki pracy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Pracę w centrum Katowic
  • Pracę z młodym zespołem
  • Osoby spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego w formie jednego dokumentu WORD o nazwie: nazwisko-imię.doc. Zgłoszenia należy kierować na adres: kierownik@swsm.pl a w temacie wiadomości wpisać: Kierownik dziekanatu – Nazwisko Imię.

  • Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.