Kierownik budowy/robót, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plObis2 - Kierownik budowy/robót

Oferta archiwalna

Obis2

Firma Andrzej Ślązak Obis2 powstała w 1993r. i od tego momentu zdobywa doświadczenie w realizacji obiektów budowlanych. Początkowo tylko w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, a od kilku ostatnich lat jako Generalny Wykonawca. Firma swoją działalność skupia przede wszystkim na realizacji obiektów służby zdrowia, na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego, ale także i całej Polski. W chwili obecnej w związku z bieżącymi i planowanymi realizacjami poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko: Kierownik budowy/robót Miejsce pracy: Wrocław Nr ref. 1/2017/KB

Kierownik budowy/robót

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Kierowanie robotami zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawami materiałów w zakresie nadzorowanych robót
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację projektową
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Egzekwowanie przestrzegania przepisów bhp podczas wykonywania robót
  • Przygotowanie lub weryfikacja obmiarów robót wykonanych przez podwykonawców

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót
  • Doświadczenie we współpracy z uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • Umiejętność zarządzania podwykonawcami lub siłami własnymi
  • Znajomość MS Office i AutoCAD
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność, sumienność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy także w delegacji (mile widziana)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w realizacji obiektów dla służby zdrowia
  • Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i krótkiego listu motywacyjnego, a także zawarcie w tych dokumentach poniższej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.