JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plCore Service - JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Oferta archiwalna

JUNIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreowanie sprzedaży/biznesu w oparciu o usługi firmy CORE Services
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • nadzór relacyjny nad realizacją usług CORE Services
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • planowanie i raportowanie strategicznych celów sprzedażowych i rozwojowych
  • raportowanie bezpośrednio do dyrektora handlowego

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży usług IT – mile widziane
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych
  • doświadczenie w negocjowaniu umów
  • dojrzałość biznesowa, duża samodzielność i dyscyplina w działaniu
  • komunikatywność, elastyczność, otwartość
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT (ponad 150 osobowy zespół)
  • możliwość udziału w procesie rozwoju nowych obszarów biznesowych działalności firmy
  • forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, lub kontrakt B2B
  • kartę Multisport, opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.