Inżynier budownictwa branży instalacji sanitarnych, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plNOMOGRAM Sp. z o.o. Sp.K. - Inżynier budownictwa branży instalacji sanitarnych

Oferta archiwalna

NOMOGRAM Sp. z o.o. Sp.K.

Firma inżynierska od dziesięciu lat zajmująca się  nadzorem i projektowaniem  instalacji sanitarnych, w związku z rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier budownictwa branży instalacji sanitarnych

Miasto: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków w zakresie instalacji sanitarnych w tym HVAC:
  • Nadzorowanie robót.
  • Współpraca z wykonawcami, inwestorem i projektantami.
  • Kontrola budżetu oraz zaawansowania prac.
  • Odbiory wykonanych robót.
  • Opracowywanie projektów.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • prawo jazdy kat. B
mile widziane:
  • doświadczenie przy: wykonawstwie instalacji sanitarnych, projektowaniu i kosztorysowaniu,
  • znajomość programów pakietu Instalsoft oraz programu Norma,
  • uprawnienia budowlane,
  • znajomość języków obcych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • zdobywanie nowych doświadczeń,

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.