Grafik / operator DTP, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plTOMASCON - Grafik / operator DTP

Oferta archiwalna

TOMASCON

Firma Tomascon działa na polskim rynku reklamowym już od 1999 roku.
W ciągu tych wszystkich lat pozyskaliśmy doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam na dynamiczne odpowiadanie na zmieniające się błyskawicznie potrzeby rynku. Tomascon to w pełni zorganizowany zespół zdolny do realizacji największych i najbardziej wyszukanych przedsięwzięć.

Grafik / operator DTP

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Od osobay na tym stanowisku oczekujemy następujących umiejętności:
  • projektowanie materiałów reklamowych, publikacji objętościowych, znaków graficznych i komunikacji wizualnej i itp.,
  • umiejętność pracy z briefem,
  • weryfikacja plików pod kątem zgodności ze specyfikacją,
  • przygotowywanie materiałów do druku w różnych technikach,
  • przygotowywanie materiałów do internetu i innych zastosowań multimedialnych,
  • czuwanie nad spójnością przygotowywanych pakietów graficznych,
  • przygotowywanie banerów statycznych i banerów w technologii flash
  • nadzór nad efektem końcowym,
  • archiwizacja wykonanej pracy.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie kierunkowe,
  • biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Flash), CorelDraw, PowerPoint,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień DTP (łamanie tekstu, retusz, umiejętność tworzenia makiet),
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku,
  • potwierdzona umiejętność projektowania na potrzeby Internetu,
  • dbałość o szczegóły, dobra organizacja pracy i terminowość,
  • umiejętność pracy samodzielnej, kreatywnej
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez podwyższanie kwalifikacji i zapoznanie z know-how

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.