Elektromonter/ Elektryk, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plGrupa Progres - Elektromonter/ Elektryk

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w usługach w zakresie realizacji projektów automatyki przemysłowej i automatyki budynków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter/ Elektryk

Miejsce pracy: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: ELT/01/17

Obowiązki:

  • Prace instalacyjno- montażowe przy wykonywaniu instalacji elektrycznych, automatyki i systemów bezpieczeństwa;
  • Podłączanie urządzeń, elementów obiektowych i rozdzielnic;
  • Naprawa i diagnostyka zgłoszeń serwisowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromonter, technik montażu, elektryk-automatyk itp.;
  • Umiejętność czytania dokumentacji warsztatowej i technicznej;
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie;
  • Gotowość do pracy w systemie projektowym (różne lokalizacje miejsca pracy w województwie pomorskim – 80% projekty Trójmiejskie).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat (8h dziennie);
  • Możliwość rozwoju umiejętności w zakresie automatyki i elektryki;
  • Pracę w doświadczonym zespole montażowym i serwisowym oraz ciągłość zleceń;
  • Możliwość uczestnictwa przy realizacji ciekawych inwestycji na terenie województwa pomorskiego;
  • Wsparcie kolegów z zespołu przy wykonywaniu codziennych obowiązków.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "Aplikuj teraz".

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.