Elektromechanik / Automatyk, Lublin, ul. Mełgiewska 30F - oferta pracy - GoldenLine.plPT Makaruk - Elektromechanik / Automatyk

Oferta archiwalna

PT Makaruk

Elektromechanik / Automatyk

Miasto: Lublin, ul. Mełgiewska 30F

Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu przy utrzymaniu i rozwoju struktury przemysłowej zakładu
  • Wykonywanie przeglądów, remontów i modernizacji
  • Czytanie schematów elektryczno – pneumatycznych
  • Administracja i utrzymanie systemów informatycznych niezbędnych w produkcji
  • Instalacja urządzeń sieciowych, konfiguracja oraz zapewnienie odpowiednich kopii bezpieczeństwa
  • Przygotowanie i przeprowadzanie cyklicznych testów sieci

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku Elektryka
  • Uprawnienia SEP G1
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu sterowników PLC
  • Motywacja do pracy i umiejętność analizowania zagadnień technicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana Książeczka Zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.