Ekspedient/ka / sprzedawca, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plInterKadra - Ekspedient/ka / sprzedawca

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ekspedient/ka / sprzedawca

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Numer ref.: KSJ/0817/BB

Zadania:

- Obsługa kasy fiskalnej
- Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
- Obsługa klientów sklepu
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- Aktualna książeczka sanepidu
- Odpowiedzialne i rzetelne podejście do wykonywanych zadań
- Skrupulatność, dokładność

Oferujemy:

- Bezpłatne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy na stanowisku kasjera
- Stałą stawkę godzinową
- Elastyczny grafik pracy - możliwość dostosowania czasu pracy do dyspozycyjności kandydata np. w przypadku osób uczących się dziennie lub pracujących w niepełnym wymiarze,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- Możliwość nawiązania stałej, długoterminowej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).