DORADCA HANDLOWO – TECHNICZNY, - oferta pracy - GoldenLine.plHemerbau - DORADCA HANDLOWO – TECHNICZNY

Hemerbau- producent i dostawca produktów chemii budowlanej oraz materiałów budowlanych przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA HANDLOWO – TECHNICZNY

Region: podlaskie

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedaży w regionie
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • profesjonalna obsługa inwestycji, hurtowni i firm wykonawczych
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • analiza rynku oraz działań konkurencji
  • dbanie o dobry wizerunek firmy w regionie

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży budowlanej na stanowisku handlowym
  • umiejętności sprzedażowe i kompetencja w zakresie doradztwa technicznego
  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych
  • silna motywacja i ukierunkowanie na realizację celu
  • kreatywność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie- uzależnione od wyników
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny klikając w przycisk:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.