Dobra i pewna praca dla opiekunki/opiekuna od zaraz. Aplikuj., - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Dobra i pewna praca dla opiekunki/opiekuna od zaraz. Aplikuj. <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Opiekunka/opiekun osoby starszej.</span>

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Dobra i pewna praca dla opiekunki/opiekuna od zaraz. Aplikuj.
Opiekunka/opiekun osoby starszej.

Region: łódzkie

Podopieczny: 78lat, 78kg, 180cm

Miejscowość: 97437 Hassfurt na Bawarii

Start: 14.08.17

Dolegliwości:

- podopieczny cierpi na chorobę Parkinsona

- osteoporoza

- inkontynencja

- podwyższone ciśnienie krwi

- obecnie panu pomaga personel medyczny

- podopieczny cicho mówi

- osoba świadoma

- nosi okulary

- większą część czasu spędza w wózku inwalidzkim

- w domu jest podnośnik

- nietrzymanie moczu

- nosi wkładki

- obecnie osoba cewnikowana

- korzysta z toalety

- potrzebuje pomocy podczas ubierania się

- potrzebuje pomocy podczas spożywania posiłków

- nie ma problemów z przełykaniem

- nie stosuje diety

- obecnie korzysta z pomocy fizjoterapeuty, ergoterapeuty i logopedy

Podopieczny lubi oglądać zdjęcia i zbiera znaczki. Jest bardzo spokojny, wyciszony, sympatyczny. Jest powolny poprzez chorobę Parkinsona. Chętnie się czymś zajmuje, jest łatwy w opiece, pomaga podczas ubierania i rozbierania się. Szukamy opiekunki na 3 tygodnie, ponieważ żona podopiecznego idzie na ten czas do szpitala. Po trzech tygodniach umowa się kończy.

Obowiązki:

- prowadzenie domu

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- pranie / prasowanie

- robienie zakupów

- gotowanie

- podawanie leku na chorobę Parkinsona przez specjalną pompę (kaseta musi być zmieniana, czasem też w nocy, o 22:00 należy ustawić zmniejszoną dawkę, o 6:00 należy zwiększyć)

- lekarz domowy jest do dyspozycji

Oferujemy:

- oddzielny pokój

- Internet

- zakup biletów

Wymagania:

  • powyżej 21 roku życia
  • prawo jazdy kat. B,
  • ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
  • odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
  • mile widziane referencje,

 Oferujemy:

  •    atrakcyjne wynagrodzenie,
  •    zakup biletów,
  •    legalną formę zatrudnienia,
  •    opłacanie świadczeń ZUS,
  •    pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
  •    stały kontakt z koordynatorem,
  •    szybkie wyjazdy,
  •    dodatki oraz premie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego na stronie:

www.help24.info

 lub o wiadomość mailową na adres:

j.kuligowska@help24.info

lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Justyna Kuligowska 881 777 177

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.