Director of Client Services & Strategic Projects, Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plEZUniverse - Director of Client Services & Strategic Projects

Oferta archiwalna

EZUniverse

EZUniverse Inc, poszukuje kandydata na stanowisko Director of Client Services & Strategic Projects do kierowania projektami o znaczeniu priorytetowym. Wybrany kandydat będzie bezpośrednio współpracował z VP of Operations, jego zadaniem będzie uruchomienie nowych usług dla naszych klientów, a także opracowywanie i wdrażanie procesów mających na celu poprawienie efektywności działania operacyjnego firmy. Kandydat powinien wykazać się kreatywnością, samodzielnym myśleniem, wysoką umiejętnością pracy zespołowej i rozwiązywania problemów.

Director of Client Services & Strategic Projects

Miasto: Gliwice

Region: śląskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:
·         Aktywna współpraca z Departamentem Operations  (VP of Operation, Director of Customer Support, Director of Auditing Services) w planowaniu strategii i wyznaczaniu kierunków rozwoju we wszystkich obecnych i przyszłych firmowych serwisach

·         Opracowywanie, uruchamianie i zarządzanie strategicznymi procesami umożliwiającymi wzrost przychodów, poprawę rentowności i efektywności firmy

·         Zarządzanie działaniami w ramach każdego projektu, w tym: rozwiązywanie problemów, ustalanie i zarządzanie terminami i celami; prowadzenie spotkań miedzyzespołowych ; projektowanie i dostarczanie prezentacji i analiz dla kadry kierowniczej i innych zainteresowanych stron w firmie

·         Współpraca i/lub zarządzanie zespołami wielofunkcyjnymi, włącznie z zewnętrznymi dostawcami

·         Określanie i wdrażanie wskaźników KPI w celu bieżącej oceny wydajności i skuteczności usług EZUniverse

Wymagania

·         Minimum 5 lat doświadczenia poparte udokumentowanymi osiągnięciami w planowaniu strategicznym i zarządzaniu operacyjnym

·         Wykształcenie wyższe

·         Kratywność, umiejętność analizowania i stosowania złożonych strategi i praktyk biznesowych  do planowania projektów w całej organizacji

·         Wysokie umiejętności komunikacji i współpracy oraz zarządzania zespołami

·         Doskonały angielski w mowie i piśmie

Oferujemy

·         Elastyczne godziny pracy

·         Interesująca, odpowiedzialna i wymagająca praca w międzynarodowej, szybko rozwijającej się organizacji

·         Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do osiągniętych wyników

·         Możliwość rozwoju osobistego

·         Stabilizacja - liczymy na długotrwałą współpracę

·         Świetna atmosfera pracy w młodym zespole

·         Udział w "Option Plan”

·         Kurs angielskiego

·         Ubezpieczenie zdrowotne Medicover

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.