Człowiek z głową na karku ds. Mareketingu Internetowego (Specjalista, Manager), - oferta pracy - GoldenLine.plRestaumatic.com - Człowiek z głową na karku ds. Mareketingu Internetowego (Specjalista, Manager)

Oferta archiwalna

Restaumatic.com

Interesuje Cię  marketing internetowy i sięgasz, gdzie wzrok nie sięga?

To idealnie, w takim razie ta praca jest właśnie dla Ciebie, zapraszamy i czekamy na Twoją aplikację!

Szukamy “łebskich” ludzi, żeby wzmocnić i podnieść na wyższy poziom nasz Dział Marketingu. Restauratorzy chcą naszych usług więcej i lepiej, a my się nie wyrabiamy:). Zapraszamy, czeka na Ciebie wciągająca praca, fajny zespół oraz ogromne możliwości awansu.

  Restaumatic.com to innowacyjny systemem zamawiania jedzenia online dla restauracji. Nasze rozwiązanie udostępniany w postaci profesjonalnych stron WWW lub Aktywnego Menu (sam system jako wtyczka do istniejącej strony). Restauratorzy mówią, że nasze rozwiązanie nie ma sobie równych w Europie!

W Polsce w ciągu 2 lat pozyskaliśmy do współpracy 1100 restauracji. Od kilku miesięcy jesteśmy już obecni w Wielkiej Brytanii jako Restaumatic.com Ltd, Birmingham.

Nasze osiągnięcia docenił Xevin Investments, a następnie Inovo VC inwestując 2 miliony zł w dalszy rozwój, głównie pod kątem produktu i aktywności zagranicznej.

Potwierdzeniem, że zrobiliśmy świetny produkt niech będą opinie klientów naszych klientów: - zobacz opinie

Nasze przykładowe wdrożenia:

www.perseusz-szczecin.pl, www.vivala.pizza, www.janipizza.pl, nowojorska.pizza  itd.

W zawiązku z powyższym poszukujemy:

Człowiek z głową na karku ds. Mareketingu Internetowego (Specjalista, Manager)

Region: śląskie

Numer ref.: GL-H-DM-lipiec-2017

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie tworzenie nowych kampanii reklamowych, ocena ich skuteczności oraz optymalizacja bieżących działań marketingowych w Internecie.

Typowe zadania na oferowanym stanowisku, to:

  1. tworzenie nowych kampanii w Google AdWords oraz na Facebooku,
  2. ocena skuteczności działających kampanii i ich optymalizacja
  3. optymalizacja wizytówek restauracji w Google Moja Firma
  4. ocena ilości i jakości ruchu na stronach WWW naszych klientów
  5. ocena konieczności optymalizacji strony WWW pod kątem estetyki, funkcjonalności i wymagań wyszukiwarki Google (SEO)
  6. rekomendowanie odpowiednich działań marketingowych w Internecie (SEM, Social Media)
  7. doradztwo w zakresie marketingu internetowego.

Praca wykonywana jest w Zabrzu w godzinach od 08.00 - 16.30 od poniedziałku do czwartku. W piątek pracujemy tylko do 14.00 (jeśli chcesz mieć dłuższy weekend) lub zdalnie.

Wymagania

Poszukujemy osób, które posiadają:

  1. pasję do marketingu internetowego,
  2. co najmniej 2 letnie doświadczenie w marketingu internetowym, najlepiej zdobyte w agencji interaktywnej,
  3. cechy takie jak: samodzielność, zaradność, inwencja, umiejętność pracy w zespole,
  4. wysoką kulturę osobistą
  5. umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,
  6. chęć osiągania celów i realizację zadań.
  7. Poczucie humoru jest ABSOLUTNIE obowiązkowe!

Oferujemy

  1. Pracę w zgranym zespole i "fajnym" szefem (starszy gość, ale daje radę - zobacz)
  2. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę.
  3. Pracę stacjonarną i uregulowaną, żadnych zrywów i ułańskiej fantazji
  4. Olbrzymią możliwość rozwoju, awansu zawodowego oraz finansowego
  5. Pracę w dynamicznie rozwijającym się start-up. Właśnie wystartowaliśmy w Wielkiej Brytanii. Kolejne kraje to kwestia najbliższych miesięcy.
  6. Możliwość pracy z ludźmi sukcesu z branży Internetu. Naszymi wspólnikami są twórcy takich serwisów jak ZnanyLekarz.pl, docplanner.pl, Zadane.pl, GoldenLine.pl, Niania.pl czy Elpassion.com, Positionly.com itd.
  7. Nasz wspólnik i mentor już wielokrotnie gościł na okładce Forbesa- zobacz
  8. Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  9. Samodzielność, odpowiedzialność oraz przestrzeń do realizacji swoich pomysłów.

Jeśli nie chcesz się nudzić w pracy oraz zależy Ci na rozwoju, to aplikuj teraz, zapraszamy!

Możesz tylko wygrać.

CV oraz List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.