Atos SAP Basis Boot Camp, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plAtos - Atos SAP Basis Boot Camp

Atos jest międzynarodową firmą z branży usług informatycznych. Zatrudnia 100 tysięcy pracowników w 72 krajach. W Polsce Atos istnieje od 2000 roku. W naszych oddziałach w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu, Gdańsku i Krakowie pracuje blisko 5000 osób. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo. Atos znajduje się w gronie Najlepszych Polskich Pracodawców wg. rankingu Great Place to Work® Institute. Atos jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Atos SAP Basis Boot Camp

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref.: 202118

Interesują Cię nowoczesne technologie?

Chcesz się rozwijać w branży IT pracując przy innowacyjnych systemach biznesowych?

Mamy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Atos SAP Basis Boot Camp to oferta dla osób, które chcą zdobyć wiedzę za zakresu SAP, a następnie wykorzystywać ją w praktyce pracując w Atos.

Oferujemy kompleksowe szkolenie z obszarów:

  • Architektura Serwerów Aplikacyjnych SAP Netweaver
  • Instalacja SAP Netweaver AS Java i AS ABAP
  • Instalacja i podstawowe kroki post-instalacyjne SAP ERP
  • Administracja SAP w obszarze Basis
  • Monitoring i rozwiązywanie problemów SAP Basis
  • Administracja bazą danych Oracle w środowisku SAP
  • SAP HANA in-memory database - instalacja i administracja
  • Aktualizacja oprogramowania SAP

Po ukończeniu kursu uczestnicy rozpoczną pracę w Atos na stanowisku SAP Basis Junior Administrator i będą odpowiedzialni za monitorowanie i utrzymanie systemów SAP, zgodnie z określonymi umowami serwisowymi.

Zakres obowiązków będzie obejmował m.in.:

  • monitorowanie systemu
  • zatrzymywanie i uruchamianie systemu
  • planowanie standardu pracy
  • zarządzanie użytkownikami,
  • zmiany w systemie SAP na poziomie systemu operacyjnego
  • aktualizacja i tworzenie nowej dokumentacji systemu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji systemów operacyjnych (Linux / Windows / Unix / AIX / HP-UX)
  • Doświadczenie w administracji baz danych (Oracle / MaxDB / DB2 / MS SQL)
  • Motywacja i zdolność do absorbowania dużej ilości materiałów o technologiach Oracle / DB2 / SAP
  • Dbałość o wysoką jakość wykonania zadań
  • Wyższe wykształcenie (specjalność Informatyka)
  • Gotowość do pracy w systemie 24x7
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodologii ITIL będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:

Każdemu uczestnikowi Atos SAP Basis Boot Camp oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w Bydgoszczy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach
  • kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia i programy rozwojowe
  • naukę języków obcych
  • nieograniczony dostęp do e-learningu
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do dojazdów
  • system MyBenefit (m.in. karta multisport)