Asystentka ds. Marketingu, Radom - oferta pracy - GoldenLine.plKomtech Sp. z o.o. - Asystentka ds. Marketingu

Oferta archiwalna

Komtech Sp. z o.o.

poszukuje osób na stanowisko:

Asystentka ds. Marketingu

Miasto: Radom

Region: mazowieckie

Oczekujemy ofert od kandydatów zarówno z dużym doświadczeniem dla określonych przez nas wymagań jak i osób o mniejszym doświadczeniu, dla których praca w obszarze kontaktu z klientem jest wybraną ścieżką rozwoju.

Główne zadania

  • Kontakt telefoniczny z klientem
  • Działania marketingowe
  • Wystawianie faktur
  • Inne zlecone działania

Wymagamy:

  • Doświadczenia w kontaktach z klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom etyki i kultury osobistej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Szkolenie
  • Wdrożenie na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wynagrodzenie premiowe)

Aplikacje należy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj
lub składać w biurze firmy:
Radom, ul. Rynek 10,

tel. 48/ 33 111 00, tel./fax 48/ 33 111 02

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”