Asystent Projektanta, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plRoger Preston Polska - Asystent Projektanta

Oferta archiwalna

Roger Preston Polska

Roger Preston Polska biuro projektów instalacji sanitarnych i elektrycznych działa na polskim rynku od roku 1993. W czasie swej bytności zrealizowało kilkadziesiąt znaczących i wielokrotnie nagradzanych projektów zarówno w kraju jak i za granicą, współpracując z czołówką architektury polskiej jak i światowej

Asystent Projektanta

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Dział: Instalacje Sanitarne, asystent projektanta instalacji HVAC.

Zakres obowiązków:
  • rozwijanie dokumentacji pod okiem projektanta
  • sporządzanie bilansów w/g wytycznych
  • prowadzenie obliczeń przy użyciu oprogramowania branżowego
  • wymiarowanie instalacji
  • przygotowanie rzutów, przekrojów i schematów
  • sporządzanie zestawień urządzeń i obmiarów
  • przygotowanie dokumentacji do wydruku i jej wydruk
  • koordynacja międzybranżowa

Wymagania

  • ukończone studia politechniczne;
  • doświadczenie zawodowe w branży minimum rok w projektowaniu
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • zdolności analityczne, kreatywność
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • udział w wielobranżowych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach
  • uczestnictwo w szkoleniach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilność pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.