Asystent ds. zabezpieczeń, Kalisz - oferta pracy - GoldenLine.plKlient Goldenline - Asystent ds. zabezpieczeń

Oferta archiwalna

Klient Goldenline

Firma z Kalisza, część międzynarodowego koncernu, światowy lider w zakresie zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych, poszukuje serwisantów i instalatorów nowoczesnych systemów i urządzeń zapewniających bezpieczeństwo ludzi i mienia.

Asystent ds. zabezpieczeń

Miasto: Kalisz

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na wskazanym stanowisku będzie należało:
  • Przygotowanie i prowadzenie instalacji urządzeń i systemów bezpieczeństwa;
  • Prowadzenie rozruchów technologicznych maszyn i urządzeń;
  • Diagnostyka stanu technicznego urządzeń i instalacji bezpieczeństwa;
  • Nadzór i przeprowadzanie napraw urządzeń i instalacji bezpieczeństwa;
  • Współpraca z Klientem nastawiona na utrzymywanie dobrych relacji oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Współpraca w międzynarodowej ekipie technicznej przy realizacji projektów zarówno w Polsce jak i za granicą;

Wymagania

Profil poszukiwanej osoby
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe w jednej ze specjalności: elektronik, automatyk, informatyk, mechanik, mechatronik. Dodatkowym atutem będzie podbudowa na technikum;
  • Doświadczenie w pracy w zakresie serwisu i montażu instalacji technicznych z branży automatyki, mechatroniki, elektroniki, IT lub pokrewnych;
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej w tym elektrycznej;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Ważne prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

Oferujemy:
  • Zatrudnienie bezpośrednio w swoich strukturach na umowę o pracę, na pełen etat;
  • Odpowiedzialną pracę w firmie będącej częścią koncernu - światowego lidera w swojej branży;
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne w kraju i zagranicą;
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę;
  • Możliwość poznania ponad 140 państw, przy okazji wykonywania obowiązków służbowych;
  • System wynagrodzeń zapewniamy szeroki zakres dodatków motywacyjnych;
CV wraz z listem motywacyjnym proszę kierować na adres: rekrutacja.serwis@poczta.pl, z umieszczoną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobistych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz .U. Nr 133poz 833.)"

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.