Administrator floty, Piła - oferta pracy - GoldenLine.plFirma H.Essers Transport Company Poland sp. z o.o. - Administrator floty

Oferta archiwalna

Firma H.Essers Transport Company Poland sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

Administrator floty

Miasto: Piła

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • bezpośredni kontakt z kierowcami,

  • organizowanie wyjazdów kierowców do pracy oraz powrotów do domu,

  • przygotowanie planów urlopowych,

  • kontrolę pojazdów,

  • zarządzanie dokumentami pojazdów,

  • szkolenie kierowców.

Wymagania

  • dobrej znajomośći j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • gotowości do pracy w środowisku międzynarodowym,

  • znajomości pakietu MS Office,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • odpowiedzialności i rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków,

  • umiejętności zarządzania projektem,

  • dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • zdobycie praktycznych umiejętności,

  • szansę zdobycia bogatych doświadczeń,

  • przyjazną atmosferę,

  • narzędzia niezbędne do pracy.

Prześlij do nas swoje CV ( w języku angielskim ) za pomocą APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.