Serwisant regałów automatycznych, - oferta pracy - GoldenLine.plISL - Serwisant regałów automatycznych

Oferta archiwalna

Serwisant regałów automatycznych

Obszar działania: Polska

Opis stanowiska

  • Serwis i diagnozowanie usterek, usuwanie usterek, aktualizacja oprogramowania, naprawy, przeglądy regałów automatycznych
  • Prezentowanie rozwiązań technicznych i zasady działania regałów magazynowych
  • Wsparcie partnerów handlowych (sieci dealerskie) w rozwiązywaniu problemów serwisowych
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i serwisową

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w dziale serwisu mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Duża odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność analitycznego myślenia (rozwiązywania problemów technicznych)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobra znajomość j. angielskiego, szczególnie języka pisanego (dokumentacje techniczne)
  • Gotowość do częstych podróży

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań,
  • różnorodność branż i zastosowań, czyniąc pracę ciekawą i pasjonującą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę ISL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Skrajna 3b, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.