Lakiernik, Mannheim i Dülmen - oferta pracy - GoldenLine.pl

Oferta archiwalna

O PEKO

PEKO GmbH jest nowoczesnym i według ISO-9001 & 14001,BS OHSAS 18001 oraz WHG certyfikowanym przedsiębiorstwem, zajmującym się przeprowadzaniem profesjonalnych inspekcji, przeglądów, oczyszczeń i bieżących konserwacji

Nasza dywizja US-Forces:

Nasze zespoły serwisowe świadczą szeroki zasięg usług w dziedzinach lakierowania, bieżącej konserwacji, logistiki i dozbrojeń taktycznych i nie taktycznych pojazdów i narzędzi pomocniczych w różnych bazach wojska amerykańskiego (US-Forces) znajdujących się w kraju i za granicą.

Poszukujemy lakierników i pomocników oraz brygadzistów lakierni do pracy w naszych dwóch siedzibach: Mannheim oraz w siedzibie ,,Tower Barracks’’ w miescjowości Dülmen. Do pracy przy przygotowaniu i lakierowaniu pojazdów militarnych szukamy osoby jako

LAKIERNIK (samochodowy)

z doświadczeniem na każdym poziomie: od osób startujących w zawodzie po doświadczonych lakierników samochodowych.

Zakres obowiązków:

  • Czyszczenie pod wysokim ciśnieniem
  • Przygotowanie powierzchni do pokryć i specjalnego czyszczenia
  • Mieszanie lakierów
  • Lakierowanie natryskowe konwencjonalnymi i bezpowietrznymi narzędziami (mile widziane)
  • Konserwacja wyposażenia lakierni
  • Usuwanie zużytych materiałów

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie lub umiejętnośći manualne
  • Zdolność do dźwigania i przemieszczania ważącego 18 kg materiału
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Dobre zarobki
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Urozmaicone i ambitne zadania
  • Pomoc w znalezieniu mieszkania na miejscu

Zainteresowanych prosimy o przysłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ" z adnotacją kiedy możemy się z Państwem skontaktować telefonicznie (numer telefonu, dzień i godzina). W wyznaczonym terminie skontaktuje się z Państwem nasz pracownik mówiący po polsku.

Internet: www.pekogmbh.de