Kontroler Kosztów, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plNowotarska sp. z o.o. - Kontroler Kosztów

Oferta archiwalna

Nowotarska sp. z o.o.

Inwestor galerii handlowych działający na rynku ponad 20 lat, realizacje ponad
100 000 m2 powierzchni, w związku z intensywnym rozwojem oraz realizacją nowych projektów inwestycyjnych poszukuje osób na stanowisko :

Kontroler Kosztów

Miasto: Lublin

Opis stanowiska

  • Kontrola Budżetu realizacji inwestycji,
  • Analiza ekonomiczna projektu, jego planów oraz prognozy wyniku,
  • Rozliczanie prac dodatkowych, zaniechanych, zamiennych,
  • Zarządzanie kosztami inwestycji,
  • Wycena projektu, przygotowywanie ofert i kosztorysów,
  • Wykazywanie finansowe różnic w rozwiązaniach projektowych na etapie tworzenia budżetu oraz jego kontrola w trakcie realizacji Inwestycji,
  • Przygotowywanie i przekazywanie Zarządowi cyklicznych raportów dotyczących kontraktu,
  • Ścisła współpraca i konsultacje z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych / Inwestor, generalny wykonawca, biuro projektowe, księgowość/ ,
  • Kontrola postępu prac oraz weryfikacja ich terminowości,
  • OPTYMALIZACJA KOSZTÓW INWESTYCJI w zakresie:
             ·         Ustalenia kryteriów optymalizacji
             ·         Ustalenia rangi kryteriów
             ·         Ustalenia początkowych warunków optymalizacji
             ·         Przeprowadzenie właściwego procesu optymalizacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, przy budowie minimum dwóch obiektów handlowo-usługowych (galerii handlowych) wielkopowierzchniowych,
  • Realizacja założonych celów, zorganizowanie, silne zaangażowanie na sukces projektu,
  • Wykształcenie wyższe techniczne/kierunkowe (ekonomia, finanse lub rachunkowość),
  • Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, znajomość norm, znajomość warunków ppoż,.itd,
  • Znajomość programów Auto Cad, Norma, pakiet Office,
  • Sumienność, obowiązkowość, uczciwość, lojalność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.