Główny Księgowy ds. Inwestycji, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plNowotarska sp. z o.o. - Główny Księgowy ds. Inwestycji

Oferta archiwalna

Nowotarska sp. z o.o.

Inwestor galerii handlowych działający na rynku ponad 20 lat, realizacje ponad 100 000m2 powierzchni, w związku z intensywnym rozwojem oraz realizacją nowych projektów inwestycyjnych poszukuje osób na stanowisko :

Główny Księgowy ds. Inwestycji

Miasto: Kraków

Opis stanowiska

  • Kontrola całego procesu rozliczania Inwestycji,
  • Kreowanie oraz kontrola realizowanej strategii finansowej Spółki,
  • Odpowiedzialność za finansowanie komercyjnych projektów deweloperskich,
  • Przygotowywanie budżetu dla firm oraz sporządzanie prognoz finansowych,
  • Wdrażanie procedur kontrolingowych,
  • Stała współpraca z instytucjami finansowymi,
  • Sporządzanie cotygodniowych raportów finansowych dla Zarządu Spółki,
  • Weryfikacja warunków umów z Wykonawcami, weryfikacja wystawianych faktur w zakresie zgodności z kontraktem,
  • Monitorowanie kont inwestycyjnych w tym monitorowanie zobowiązań i należności oraz ewentualna windykacja,
  • Stała współpraca z Kontrolerem Kosztów oraz Kierownikiem Kontraktu w zakresie budżetu Inwestycji.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Znajomość obsługi pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego,
  • Umiejętności w zakresie sporządzania analizy finansowej przedsiębiorstwa,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) oraz Kodeksu Pracy,
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • Samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy,
  • Znajomość programów księgowych : pakietu Asseco Wapro oraz InsERT.

Oferujemy

  • Możliwość awansu i stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w bardzo dobrych warunkach socjalnych w nowoczesnej firmie.
Poszukujemy osób, które szukają stabilnego zatrudnienia, mogą przedstawić referencje, chcą się rozwijać i awansować, są dyspozycyjne oraz kreatywne. Zapewniamy możliwość realizacji Waszych pomysłów oraz inicjatyw.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.