Specjalista ds. Sprzedaży, - oferta pracy - GoldenLine.plNationale-Nederlanden - Specjalista ds. Sprzedaży

Nationale Nederlanden to część Grupy NN – firmy ubezpieczeniowo - inwestycyjnej, której zaufało już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie. Oferujemy proste i zrozumiałe produkty, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie angażujemy się również i działamy w obszarze istotnych problemów społecznych dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków, bo ludzkie życie i zdrowie są dla nas najważniejsze.

Specjalista ds. Sprzedaży

Wybierz miejsce pracy: Wrocław, Lubin, Kłodzko, Jelenia Góra, Legnica, Świdnica, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Opole, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Częstochowa, Elbląg, Poznań, Leszno, Kalisz, Konin, Piła, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Szczecinek

Opis stanowiska:

  • aktywne docieranie i pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, zaangażowanie
  • zorientowanie na cel i Klienta
  • zainteresowanie tematyką finansową

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczność w wyborze rodzaju umowy
  • dodatkowe benefity od początku współpracy
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów
  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego

Nie martw się - jeżeli masz plany urlopowe - nie będziesz musiał ich zmieniać :)

Administratorem danych jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA z siedzibą w Warszawa 00-342, Topiel 12. Danezbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danychw zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jestobowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.