Doradca Biznesowy, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plPlay - Doradca Biznesowy

Oferta archiwalna

Katowice

Doradca Biznesowy

Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów i usług Play
  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Doradztwo w zakresie ofert i usług Play
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
  • Monitorowanie działań konkurencji

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (preferowane branże: teleinformatyczna i finansowa)
  • Posiadasz doskonałe zdolności interpersonalne
  • Znasz techniki sprzedaży
  • Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w terenie
  • Dobrze organizujesz pracę własną
  • Działasz samodzielnie i dynamicznie
  • Dokładnie i sumiennie raportujesz i prowadzisz dokumentację
  • Stale podnosisz swoje kwalifikacje
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.