Administrator IT, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plGforce - Administrator IT

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie dla naszego Klienta w Poznaniu, firmy międzynarodowej poszukujemy Administrator (Linux)Specjalista IT ds. Wsparcia I Rozwoju Aplikacji:

Administrator IT

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 3050/ADM/POZ

Główne zadania na stanowisku:

·         wsparcie użytkowników końcowych w

           zakresie aplikacji i rozwiązań informatycznych

·         prowadzenie szkoleń

·         udział w rozwijaniu narzędzi IT dla klientów

·         udział w projektach krajowych i międzynarodowych

·         praca w trybie zmianowym

Czego oczekujemy od kandydata:

·         doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         umiejętności:

-    obsługi systemów Linux,

-    analitycznego myślenia,

-    obsługi pakietu MS Office,

-   prawo jazdy kat. B

·         znajomości:

-    języka SQL na poziomie umożliwiającym swobodne wykonywania zapytań,

-    metod integracji systemów,

-    VBA, Delphi, PHP, Java (mile widziane)

-    technik WEB, EDI (mile widziane)

-    języka angielskiego min. na poziomie B2 (średniozaawansowany).

Klient oferuje:

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

·         bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport,

           dofinansowanie do atrakcji kulturalnych i wypoczynku

·         duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

·         profesjonalne przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań

·         udział w ciekawych szkoleniach i projektach dających

           możliwość rozwoju kompetencji

·         komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

·         możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.