KIEROWNIK SKLEPU, Gdynia - oferta pracy - GoldenLine.plDUKA International S.A - KIEROWNIK SKLEPU

Oferta archiwalna

DUKA International S.A

DUKA to marka oferująca nowoczesne i wyjątkowe wyposażenie kuchni oraz jadalni. Posiadamy kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy. Zasady, którymi kierujemy się w Duka, to zaufanie do ludzi, praca zespołowa i nastawienie na ciągły rozwój.

Aktualnie do naszego sklepu  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Twoje zadania :

  • odpowiedzialność za efektywne zarządzanie sklepem i realizację planów sprzedażowych,
  • zarządzanie zespołem, m.in.: rekrutacja, wdrażanie, motywowanie i zapewnienie rozwoju pracowników,
  • dbanie o wizerunek sklepu, sieci oraz profesjonalną obsługę Klienta,
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów, gospodarkę magazynową, wizualizację oraz merchandising zgodnie ze standardami DUKA.

Idealny kandydat to osoba:

  • posiadająca zdolności przywódcze, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi Klienta
  • posiadająca doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji,
  • nastawiona na sukces i wynik oraz efektywną współpracę w zespole,
  • kreatywna i otwarta na pomysły innych,
  • wielozadaniowa, lubiąca nowe wyzwania,
  • ze zdolnościami do wyznaczania i kontrolowania długo i krótkoterminowych celów,
  • posiadająca zdolności analityczne/potrafiąca analizować wskaźniki sprzedażowe.

Oferujemy :

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • atrakcyjny system premiowy,
  • ciekawe doświadczenia zawodowe w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym energii i zapału,
  • udział w wielu ciekawych projektach.

Jeśli chcesz dołączyć do Naszego Zespołu i rozwijać się razem z nami, prześlij nam swoje CV:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.