Monter wentylacji, Norwegia/Bergen, Bergen - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Monter wentylacji, Norwegia/Bergen

Naszym Klientem jest norweska agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Monter wentylacji, Norwegia/Bergen

Miejsce pracy: Bergen

Region: zagranica

Numer ref.: WENT/NO

Zakres Obowiązków

  • montaż kanałów wentylacyjnych (budowlanych i przemysłowych) zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • doświadczenie jako monter kanałów wentylacyjnych,
  • swobodna umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • legalna umowa o pracę na norweskich warunkach
  • stabilne warunki zatrudnienia (atrakcyjne wynagrodzenie)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zakwaterowanie (odpłatne) bez dodatkowych umów

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.