Staż w ramach wsparcia bieżących procesów sprzedażowych w Dziale E-commerce, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plLPP - Staż w ramach wsparcia bieżących procesów sprzedażowych w Dziale E-commerce

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Staż w ramach wsparcia bieżących procesów sprzedażowych w Dziale E-commerce

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wgrywanie, kontrolowanie promocji i pricingu + zgłoszenia na service desku,
  • Zarządzanie katalogiem (praca na platformie esklepu),
  • Wsparcie w projektach komunikacji marketingowej (bloggerzy), tworzenie UTM-ów, analiza wyników,
  • Przegląd konkurencji, nowych funkcjonalności,
  • Audyt tłumaczeń/treści stron na exporcie,
  • Weryfikacja stron www i zgłaszanie błędów technicznych.

WYMAGANIA:

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych,
  • Znajomość Excella,
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • Elastyczności działania, szukania rozwiązań.

OFERUJEMY:

  • Płatny staż w zespole sprzedażowym E-commerce,
  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach, w jednym z największych sklepów online w Polsce,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w Zespole Sprzedażowym w prężnie rozwijającej się gałęzi e-commerce.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).