technolog - branża materacy, Lubuskie - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - technolog - branża materacy

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żarach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

technolog - branża materacy

Nr ref.: 45456

Praca stała

Lokalizacja: Lubuskie

Zakres obowiązków:

  • współpraca pomiędzy oddziałami firmy w Danii,na Ukrainie i  w Polsce
  • przekazywanie informacji pomiędzy klientem a produkcją
  • udział przy tworzeniu nowych produktów
  • wizyty u klientów, wizyty w innych oddziałach firmy
  • udział w targach
  • nadzór nad dokumentacją techniczną produktów
  • normowanie procesów produkcyjnych
  • udział w tworzeniu ofert dla klientów
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży i produkcji

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii szycia; znajomość branży tkanin; dzianin
  • dobra  znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; mile widziana znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego
  • doświadczenie w pracy u producenta materacy – dodatkowy atut
  • znajomość Navision – dodatkowy atut; znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • kreatywność w działaniu
  • elastyczność
  • gotowość do częstych podróży służbowych (50 – 70 dni w roku)

Oferta:

  • możliwość rozwoju w firmie z zagranicznym kapitale
  • udział w tworzeniu nowych produktów dla znanych marek z branży materaców
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl