Specjalista ds.badań laboratoryjnych, Malbork - oferta pracy - GoldenLine.plEurofins Poland sp z .o.o. - Specjalista ds.badań laboratoryjnych

Oferta archiwalna

Eurofins Poland sp z .o.o.

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 27 000 pracowników w 310 laboratoriach zlokalizowanych w 39 krajach. Jest także jedna z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA,  silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Specjalista ds.badań laboratoryjnych

Miasto: Malbork

Region: pomorskie

Opis stanowiska

Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, poszukujemy kandydatów, do pracy w jednej z naszych jednostek zajmującej się analizą produktów żywnościowych,na stanowisko:

Specjalista ds. badań laboratoryjnych

MALBORK

W zależności od tego czy posiadasz wyższe wykształcenie w obszarze chemia/mikrobiologia/biotechnologia lub dziedzinie pokrewnej, w naszej firmie czekają na Ciebie możliwości w zakresie:

  • przygotowanie próbek do badań
  • wykonywanie analiz mikrobiologicznych ilościowych i jakościowych żywności, próbek środowiskowych i wody LUB wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, miareczkowe, spektrofotometryczne i/lub chromatograficznymi z wykorzystaniem HPLC RID, DAD oraz GC FID
  • Udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Eurofins Polska, zgodnego z normą PN-EN ISO 17025:2005, tym sterowanie jakością badań, sprawdzanie metod, nadzór nad wyposażeniem

Wymagania

  • wiedza z zakresu metod badań mikrobiologicznych żywności  LUB doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium akredytowanym
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • umiejętności komunikacji  i współpracy w zespole bardzo dobrej organizacji pracy oraz świadomości jakości wykonywanej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy

  • transparentne warunki zatrudnienia - umowa o pracę oraz dodatkowe benefity
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę.
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: recruitment@eurofins.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.