zastępca kierownika działu technologii - wydział włóknin, Lubliniec - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - zastępca kierownika działu technologii - wydział włóknin

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

zastępca kierownika działu technologii - wydział włóknin

Nr ref.: 45397

Praca stała

Lokalizacja: Lubliniec

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i kontrola dokumentacji technologicznej niezbędnej do realizacji procesu produkcji
  • nadzorowanie realizacji produkcji na Wydziale Włóknin
  • organizacja i koordynowanie prac podległego zespołu
  • kontrolowanie i optymalizacja kosztów produkcji
  • wdrażanie i rozwój narzędzi Lean Manufacturing
  • tworzenie kwartalnych zestawień dotyczących wyników produkcji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • doświadczenie w stosowaniu metodologii Lean Manufacturing, 6S, Kaizen, TPM,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i ustalania priorytetów,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,

Oferta:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach
  • pakiet świadczeń dodatkowych („wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe, imprezy dla całych rodzin).

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl