Database Developer, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plLPP - Database Developer

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.
W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Database Developer

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwój systemów informatycznych wspierających cele biznesowe firmy

WYMAGANIA:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu rozwiązań bazodanowych
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL i PL/SQL oraz bazy danych Oracle
  • Mile widziana znajomość Java, C++, Unix
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów projektowych
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat w Departamencie IT
  • Intensywne wdrożenie i nabycie wiedzy z zakresu tworzenia nowych funkcjonalności w systemach klasy ERP (Oracle)
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu nowych technologii (praca na bardzo dużych wolumenach danych)
  • Zdobycie wiedzy technicznej związanej z obszarami: sprzedaży, logistyki i planowania
  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Rekrutacja w ramach rozwoju struktur Działu IT. Poszukujemy kandydatów na wszystkie poziomy stanowisk -zarówno seniorskie jak i juniorskie.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).