szlifierz, Lębork - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - szlifierz

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

szlifierz

Nr ref.: 45362

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Lębork

Zakres obowiązków:

Nasz klient – producent aluminiowych komponentów dla przemysłu telekomunikacyjnego– poszukuje osób na stanowisko:

operator cnc

Obowiązki:

  • Uczestnictwo w procesie wprowadzania nowych projektów do produkcji we współpracy z zespołem
  • Inicjowanie zmian mających na celu usprawnienie procesów produkcyjnych w dziale CNC
  • Techniczne oraz technologiczne wsparcie projektowe produkcji w ramach pracy maszyn CNC
  • Wsparcie realizacji założonych planów związanych z wprowadzeniem nowych produktów
  • Czynny udział w działaniach związanych z technologicznym utrzymaniem ruchu maszyn CNC

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i sumienność, samodzielność
  • doświadczenie pracy z maszynami frezującymi
  • umiejętność samodzielnego doboru narzędzi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • bardzo dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
  • możliwość długofalowej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w
  • atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy)

Aplikuj! Prześlij nam swoje CV i przekonaj się, jak łatwo zdobyć tę pracę!

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl