operator produkcji z umiejętnościami ślusarskimi , Niepołomice - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - operator produkcji z umiejętnościami ślusarskimi

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy osób do PRACY STAŁEJ na stanowisko:

operator produkcji z umiejętnościami ślusarskimi

Nr ref.: 44589

Praca stała

Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:

  • obróbka metalowych elementów powstałych w procesie produkcji
  • obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych i ślusarskich
  • wstępna kontrola jakości
  • praca na podstawie dokumentacji technicznej
  • przestrzeganie standardów jakości i zasad BHP

Oczekiwania:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi, takimi jak: piła, szlifierka, brzeszczot, imadło ślusarskie etc.
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie na produkcji mile widziane
  • dokładność i precyzyjność

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy na cały etat
  • praca od poniedziałku do piątku na trzy zmiany
  • bogaty pakiet szkoleniowy i premie kwartalne
  • możliwość dopasowania profilu stanowiska do potencjału pracownika
  • dofinansowanie do studiów i kursu języka angielskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl