Pomocnik sprzedawcy, Drezdenko - oferta pracy - GoldenLine.plNeonet S.A - Pomocnik sprzedawcy

Firma o międzynarodowym kapitale poszukuje Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pomocnik sprzedawcy

Miasto: Drezdenko

Region: lubuskie

Opis stanowiska

  • wsparcie pracowników  sklepu w realizacji bieżących zadań
  • prace administracyjne i porządkowe w obrębie sklepu
  • praca według obowiązujących standardów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność w pracy, odpowiedzialność i uczciwość

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.