Lekarz Anestezjolog, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Lekarz Anestezjolog <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Lekarka, Doktor</span>

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Lekarz Anestezjolog
Lekarka, Doktor

Miejsce pracy: Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: LA/DE/2016

Obowiązki:

  • Znieczulanie pacjentów
  • Dyżury na oddziałach intensywnej terapii
  • Przynależność do szpitalnych zespołów reanimacyjnych
  • Konsultacje w innych oddziałach szpitala
  • Dyżury w karetkach reanimacyjnych pogotowia ratunkowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lekarskie
  • Specjalizacja z zakresu anestezjologii
  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • Uznanie dyplomu (Anerkennung) lub gotowość do jego nostryfikacji
  • Wysokie umiejętności społeczne
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Empatia i zrozumienie

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w prężnie rozwijającej się placówce
  • Pracę w jednym z najnowocześniejszych technologicznie ośrodków
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość rozwoju
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.