Asystent ds. Zamówień, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plZiKO Apteka Sp. z o.o. - Asystent ds. Zamówień

Oferta archiwalna

ZiKO Apteka Sp. z o.o.

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 140 aptek i ponad 40 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski. Myśl przewodnia spółki to troska o dobro Pacjenta i wysoka jakość obsługi. Na niej opiera się działalność firmy. Naszą siłą i gwarantem przewagi nad konkurencją są pracownicy, którym zapewniamy stabilne zatrudnienie, pracę według najwyższych standardów oraz możliwości rozwoju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent ds. Zamówień

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Zadania:

  • Sporządzanie zamówień do dostawców w oparciu o stany magazynowe
  • Raportowanie procesu i poziomu realizacji zamówień
  • Wprowadzanie dostaw do systemu
  • Ścisła współpraca z aptekami

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane o kierunku Logistyka)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office - w szczególności Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Dodatkowy pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk Aplikuj teraz.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.