Spawacz rur metodą 311, 97719 Mindelheim - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Spawacz rur metodą 311 <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Aktualny certyfikat spawalniczy mile widziany!</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Spawacz rur metodą 311
Aktualny certyfikat spawalniczy mile widziany!

Miejsce pracy: 97719 Mindelheim

Numer ref.: HS/DE

Obowiązki:

  • Spawanie rur metodą 311 detali metalowych zgodnie z instrukcją i obowiązującą dokumentacją
  • Czytanie rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
  • Inne - charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu rur min. 4 lata
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), która będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znaków spawalniczych
  • Prawo jazdy i własny samochód warunek konieczny

Oferta pracodawcy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Wynagrodzenie ok. 2100 Euro netto miesięcznie (etat) składające się ze stawki godzinowej oraz diety dziennej i tygodniowej
  • Nadgodziny płatne dodatkowo-brak konta czasu pracy!
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Nieodpłatne przygotowanie  profilu zawodowego kandydata w języku niemieckim!

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty!

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.