Specjalista ds. spraw przygotowania i obsługi inwestycji, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plRekrutacja ukryta - Specjalista ds. spraw przygotowania i obsługi inwestycji

Oferta archiwalna

Rekrutacja ukryta

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. spraw przygotowania i obsługi inwestycji

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Obowiązki:

  • przygotowanie inwestycji w zakresie procedur inwestycyjnych i administracyjnych, w tym: bieżąca współpraca z urzędami, gestorami sieci i instytucjami wydającymi decyzje, uzgodnienia i warunki techniczne konieczne w przygotowaniu procesu inwestycyjnego
  • obsługa formalno – prawna inwestycji
  • opracowywanie, kreatywne planowanie i bieżące monitorowanie terminarza przygotowania inwestycji;
  • nadzór, koordynacja i weryfikacja prac projektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: architektura lub inne kierunki wspomagające budownictwo)
  • znajomość zasad i procedur oraz doświadczenie w przygotowywaniu procesu inwestycyjnego
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata)
  • biegła znajomość oprogramowania wspomagającego (AutoCAD; CorelDRAW; SketchUp; inne) oraz pakietu MS Office
  • znajomość prawa budowlanego, procedur i przepisów prawa związanych z procesem inwestycyjnym
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w ambitnym zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres:

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.