Mechanik - naprawa oraz znajomość maszyn i urządzeń rolniczych, różne miasta na terenie Niemiec - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Mechanik - naprawa oraz znajomość maszyn i urządzeń rolniczych <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana!</span>

Oferta archiwalna

Z nami podejmiesz dobrą pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego o  nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Mechanik - naprawa oraz znajomość maszyn i urządzeń rolniczych
Znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana!

Miejsce pracy: różne miasta na terenie Niemiec

Numer ref.: HS-DE

Obowiązki:

  • Konserwacja oraz naprawa maszyn rolniczych,
  • Utrzymanie urządzeń w należytym stanie
  • Diagnoza usterek w maszynach
  • Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
  • Inne - charakterystyczne dla stanowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lat
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana
  • Umiejętność spawania
  • Prawo jazdy kat B, własny samochód

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Miesięczne wynagrodzenie ok. 2.200 euro netto/etat plus nadgodziny
  • Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę- pokoje jednoosobowe
  • Zagwarantowane narzędzia do pracy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Nieodpłatne przygotowanie profesjonalnego profilu zawodowego w języku niemieckim

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.