Tłumacz techniczny języka niemieckiego minimum 5 letnie doświadczenie, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Tłumacz techniczny języka niemieckiego minimum 5 letnie doświadczenie <br/><span id="uwagiDoStanowiska">współpraca zdalna</span>

Biuro tłumaczeń Koncepcja od ponad 13 lat tłumaczy dla swoich klientów.

Obsługujemy osoby prywatne, niewielkie i średnie firmy, ale również duże koncerny oraz jednostki rządowe.

W związku z rozwojem naszego biura poszukujemy obecnie tłumaczy języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów technicznych.

Tłumacz techniczny języka niemieckiego minimum 5 letnie doświadczenie
współpraca zdalna

Miejsce pracy: Wrocław

Region: Cała Polska

Numer ref.: BT-AT

Opis stanowiska:

  • Tłumaczenia pisemne tekstów technicznych (różne branże w zależności od zlecenia)  z języka polskiego na język niemiecki , z języka niemieckiego na polski oraz korekta tłumaczeń

Wymagania:

  • preferowana własna działaność gospodarcza
  • ukończone studia wyższe filologiczne lub/ i techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń, szczególnie tekstów technicznych poparte referencjami warunek obligatoryjny
  • konieczna wiedza z zakresu techniki i znajomość tej branży
  • elokwencja
  • dokładność i precyzja
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń przy wsparciu programu Trados lub podobnego.

Oferujemy:

  • współpracę zdalną
  • ciekawe zlecenia dopasowane do umiejętności i zainteresowań
  • terminowe płatności

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające powyższe wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji  wraz z informacją na temat swoich doświadczen w zakresie tłumaczenia tekstów technicznych na adres:

tlumacz@koncepcja.eu, z informacją w tytule maila: „tłumacz techniczny”. Zachęcamy również do wypełnienia formularza dla tłumaczy na naszej stronie  www.tlumaczenia-koncepcja.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY RÓWNIEŻ DOŚWIADCZONYCH TŁUMACZY INNYCH JĘZYKÓW - ZWYKŁYCH I PRZYSIĘGŁYCH

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.